Chcesz nauczyć 
się języka hiszpańskiego w przygodowej i 
autentycznej
atmosferze?

A0-A2

KURS ONLINE
hiszpańskiego-latynoskiego
dla początkujących

Chcesz podróżować świadomie po Ameryce Łacińskiej?

Kurs jest przeznaczony dla początkujących A0-A1, którzy po kursie będą komunikować się w prosty sposób podczas podróży w Ameryce Łacińskiej.

Od poziomu A0 dotrzesz do poziomu komunikatywnego A2.

Kurs składa się z 10 modułów, w których nauczysz się radzić sobie w podstawowych sytuacjach: na lotnisku, w sklepie, restauracji, taksówce, autobusie, banku, hotelu, barze i kantorze.

Jak wygląda kurs HISZPAŃSKIEGO dla początkujących podróżników?

Kurs składa się z opowieści podróżniczych opowiedzianych w języku polskim i hiszpańskim zebranych podczas wielu lat życia w Latynoameryce i obowiązkowych podróży w wolnym czasie. Anegdoty są napisane w formie przygodowej na podstawie doświadczeń podróży po Argentynie, Peru, Ekwadorze, Kolumbii, Wenezueli i Meksyku. W każdej historii są zawarte autentyczne dialogi z Latynosami w języku hiszpańskim. Sytuacje niezbędne podczas podróży!

Kim są Latynosi mówią?

Projekt z Ameryki Południowej i Środkowej, gdzie łączymy doświadczenie mieszkańców i potrzeby podróżników. Wszystko wytłumaczone dzięki rodowitym mieszkańcom i nauczycielom języków obcych biorących pod uwagę różnice z hiszpańskim z każdego kraju. Zbiór doświadczeń językowych prosto z Ameryki Łacińskiej w jednym miejscu. Przygotowujemy specjalne materiały do nauki dla przyszłych podróżników po Ameryce Łacińskiej jako wskazówki do podstawowych rozmów w kontekście podróżniczym. Hiszpański w Latynoameryce różni się zasadniczo od wersji z Hiszpanii – przygotuj się na to!

Do kogo są kierowane materiały edukacyjne Latynosi mówią?

Dla miłośników prawdy i ciekawości

Dla tych, którzy cenią sobie autentyczność i prawdę – prawdziwe przygody podróżnicze, prawdziwy język z danego latynoskiego kraju, audia nagrane przez Latynosów.

Dla miłośników otwartości umysłu

Dla tych, co cenią sobie elastyczność miejsca i czasu. Mogą uczyć się absolutnie wszędzie i uwielbiają efektywnie wykorzystywać każdą wolną chwilę. Lubią być niezależni i ustalać własne tępo nauki.

Dla miłośników konkretów

Dla tych, którzy lubią się uczyć tylko przydatnych rzeczy! Nie traca czasu na nudne powtarzanie słownctwa części ciała lub narodowości, których byc może nigdy nie użyją w swoim codziennym życiu. Kto zaczyna rozmowę od wyliczania własnych części ciała?! Nie lubią utartych schematów nauczania języków i tradycyjnych metod.

Dla miłośników osiągania celów

Dla tych co cenią sobie elastyczność miejsca i czasu. Mogą uczyć się absolutnie wszędzie i uwielbiają efektywnie wykorzystywać każdą wolną chwilę. Lubią być niezależni i ustalać własne tępo nauki.

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla początkujących w nauce języka hiszpańskiego – od prawdziwego A0 lub znających tylko parę podstawowych zwrotów i słów
 • dla osób szukających niestandardowych wersji języka hiszpańskiego poza Hiszpanią
 • dla osób szukających tematów w kursie, które naprawdę przydażą się w ich życiu
 • dla osób, które poświecają swoją uwagę na komunikacji w języku obcym, a nie na gramatyce
 • dla podróżników, którzy chcą poznać różnice językowe między hiszpańskim z Argentyny, Ekwadoru, Kolumbii, Peru, Meksyku i Wenezueli
 • dla podróżników, którzy szukają słownictwa po hiszpańsku przydatnego w podstawowych sytuacjach życiowych podczas podróży

Dla kogo nie jest przeznaczony ten kurs?

 • dla osób posiadający poziom języka hiszpańskiego wyższy niż A1
 • dla osób szukających materiałów edukacyjnych z hiszpańskiego-iberyjskiego
 • dla osób szukających nauki języka formalnego w celach profesjonalnych
 • dla osób szukających rozwiniętych lekcji gramatycznych
 • dla osób szukających nauki języka hiszpańskiego tylko z jednego kraju hiszpańskojęzycznego

Jak wygląda plan nauki podczas kursu?

Kurs składa się z 10 modułów tematycznych, które zawierają lekcje wprowadzające, kontekstowe i powtórkowe. Każdy moduł jest opracowany na tym samym szablonie efektywnej nauki i może dodatkowo zawierać nowe formy dydaktyczne w odpowiedzi na poruszany temat.

zaimki osobowe

różnica między ser/estar

czasowniki regularne

czasowniki nieregularne (oboczności)

zaimki pytające

odmniana czasowników w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym

wszystkie oboczności dla czasowników

rzeczowniki: rodzaj męski i żeński

czasownik gustar

stopniowanie

zaimki dzierżawcze

rodzajniki

konstrukcje z gerundio

zaimki nieokreślone

przysłówki

Każdy moduł zawiera

VIDEO

wprowadzające do lekcji tłumaczące kontekst kulturowy i językowy

AUDIO

z wymową nagraną przez Latynosów z kraju miejsca opowieści podróżniczej (Peru, Argentyna, Chile, Ekwador, Kolumbia, Meksyk, Gwatemala, Urugwaj)

LEKCJO-OPOWIEŚĆ PRZYGODOWA Z AUTENTYCZNYMI DIALOGAMI PO HISZPAŃSKU

Opowieść tematyczna z jednego kraju latynoskiego

ĆWICZENIA I SŁOWNICTWO TEMATYCZNE

W formie PDF i audio

FISZKA GRAMATYCZNA Z INTUICYJNYMI WYJAŚNIENIAMI

Sympatyczna opowieść z regułami gramatycznymi do refleksji

FILMY SYMULACYJNY

Ostatnie ćwiczenie, aby podsumować twoje możliwości komunikacyjne

Ciekawostki

wprowadzające do głównej opowieści i słownictwa tematycznego

Linki

odcinki podcastu z nauką słownictwa uporządkowane według tematów modułów

Słowniczek

wizualny z autentycznymi zdjęciami z Latynoameryki

Ile trwa kurs początkujący?

W zależności od Twojego zaangażowania i czasu poświęconego nauce, kurs powinien trwać 2 miesiące. Jednak Latynosi mówia dają Ci dostęp do platformy edukacyjnej na cały rok kalendarzowy. Normalnie w tym czasie powinieneś przejść przez wszystkie lekcje biorąc pod uwagę wakacje, intensywny rytm życia praca/studia lub niezaplanowane okoliczności życiowe. 12 miesięcy pozwala Ci także na głębokie zanalizowanie wszystkich tematów, praktykę językową, ale jednocześnie nadaje sprecyzowany czas nauki.

Satysfakcja gwarantowana!

Jeśli w ciągu 30 dni trwania kursu weźmiesz w nim aktywny udział, obejrzysz i odsłuchasz wszystkie materiały, wykonasz ćwiczenia i NICZEGO nie osiągniesz – zwrócimy Ci całą kwotę.

Wasze pytania na temat kursu:

Czy taka forma płatności jest bezpieczna?

Tak, całkowicie bezpieczna. LATYNOSI MÓWIĄ i AMAMOS IDIOMAS to moje obydwa projekty językowe. AMAMOS IDIOMAS ma bardzo rozwiniętą platformę edukacyjną połączoną ze sklepem internetowym. Dlatego też, kurs LATYNOSI MÓWIĄ ma swoją stronę prezentacyjną tutaj, a stronę sprzedażową na AMAMOS IDIOMAS. 

Strona internetowa AMAMOS IDIOMAS jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa.

Dodatkowo płatności w AMAMOS IDIOMAS obsługują tylko zaufani operatorzy PayPal oraz Stripe.  Posiadają oni własne metody zabezpieczania płatności, które fizycznie obsługiwane są na ich stronach. Z tego powodu AMAMOS IDIOMAS i LATYNOSI MÓWIĄ nie przechowuje na własny rachunek żadnych danych osób, płatności czy kart płatniczych. Wszystkie operacje odbywają się u operatorów płatności.

Czy mogę korzystać z kursu bez stałego dostępu do internetu?
Tak, ponieważ duża część materiałów z kursu, np. fiszki gramatyczne, opowieści podróżnicze czy nagrania audio (mp3) możesz pobrać i korzystać z nich bez dostępu do internetu.
Kiedy zaczyna się kurs?
LATYNOSI MÓWIĄ to kurs wideo. Oznacza to to, że każdy uczeń od razu po zakupie otrzymuje dostęp do wszystkich lekcji. Dlatego to Ty decydujesz kiedy rozpoczniesz naukę. Uczysz się we własnym tempie, wtedy kiedy możesz się skoncentrować.
Czy po zakupie mogę przedłużyć dostęp do kursu?
Tak. Jeśli już raz dokonasz zakupu kursu, możesz przedłużyć go wysyłając maila na hola@latynosimowia.org 
Co zrobić gdy mam problem techniczny związany z moim kontem?

Skontaktuj się ze mną indywidualnie poprzez email: hola@latynosimowia.org

Napisz dokładnie z czym masz problem, jeśli możesz zrób “print screen” błędu/problemu. Postaram się Tobie pomóc najszybciej jak się da.

Mam inne pytanie, na które nie ma tu odpowiedzi...

Żaden problem! Napisz na hola@latynosimowia.org – pomożemy. 🙂